1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. TrafiCargo – pojazdy dostawcze

TrafiCargo - pojazdy dostawcze

Jakie uprawnienia są potrzebne do kierowania samochodem dostawczym w Traficar?

Wszystkie samochody, które oferujemy w ramach usługi Traficar są dostępne dla użytkowników posiadających standardowe prawo jazdy kat. „B”, czyli uprawniające do poruszania się samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
192
1

Jakie są zalety aut dostawczych na kilometry?

Przede wszystkim dają nam niezależność, wygodę i tanie rozwiązanie przewiezienia zakupionych mebli do domu. Skraca się też okres oczekiwania na transport! Wystarczy zarezerwować samochód i zapakować do niego swoje zakupy, a następnie udać się z nimi do domu. Nie musisz nigdzie dzwonić, szukać usług firm transportowych. Nie musisz czekać na pierwszy wolny termin.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
48
2

Czy muszę przejść dodatkową weryfikację aby wynająć samochód dostawczy?

Jeśli jesteś już użytkownikiem Traficara, nie musisz nic robić. Wszystkie samochody są do Twojej dyspozycji. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem – proces rejestracji jest bardzo prosty.

1. Pierwszy etap rejestracji to podanie takich danych jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz hasło.
2. Po przejściu Dalej należy zaakceptować regulamin usługi oraz można zaakceptować zgody marketingowe, które pozwolą Ci zdobywać zniżki na przejazdy w usłudze, na tym etapie możesz również wpisać kod rabatowy na start lub uzyskany od innego użytkownika Traficar w ramach programu Traficar Polecam.
3. Po przejściu Dalej należy kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz droga mailową (jeśli nie widzisz maila na skrzynce, sprawdź zakładkę SPAM).
4. Po kliknięciu linku aktywacyjnego należy dokończyć uzupełnianie danych osobowych tj. kraj wydania dokumentu tożsamości, pesel, miesce zamieszkania, zdjęcie pierwszej strony prawa jazdy, Kraj wydania prawa jazdy, numer i seria blankietu, a następnie kliknij Zapisz.
5. Następnie rozpocznij proces weryfikacji Twoich danych z Twoim kontem bankowym. O sukcesie weryfikacji dowiesz się z aplikacji.
6. Po skutecznym przejściu weryfikacji tożsamości należy dodać kartę płatniczą, którą regulować będziesz wszystkie bieżące płatności za wynajem w usłudze Traficar.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
16

Co składa się na cenę usługi Traficar?

Cennik pojazdów dostawczych sprawdzisz na naszej stronie tutaj.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
4
9

Jakie są gabaryty strefy ładunkowej w samochodzie dostawczym?

Dokładne wymiary pojazdów dostawczych znajdziesz na stronie tutaj.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
6
15

Gdzie mogę zakończyć wynajem i zaparkować samochód dostawczy?

Pojazdy dostawcze dostępne są na dedykowanych parkingach (najczęściej pod dużymi sklepami budowlanymi). Pojazdy dostawcze wynajęte z dedykowanej lokalizacji możesz zwrócić na dowolnym dedykowanym parkingu pod sklepami lub za dodatkową opłatą 49 zł w dowolnym miejscu strefy Traficar. Samochód dostawczy musisz zwrócić do tego samego miasta, z którego został wynajęty.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
47
37

W jaki sposób mogę zarezerwować samochód dostawczy w Traficar?

Aby dokonać rezerwacji pojazdu wystarczy uruchomić aplikację Traficar. Następnie należy przejść do widoku mapy, gdzie w zakładce „Filtr” można wybrać jeden z dostępnych pojazdów dostawczych lub ręcznie – szukając spośród wszystkich aut dostępnych na mapie. Samochody dostawcze oznaczone są granatową pinezką. Po wybraniu konkretnego pojazdu możesz go zarezerwować na 15 minut – to czas, który masz na dojście do samochodu.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
31
11

W jaki sposób naliczane są opłaty za samochód dostawczy w Traficar?

Zapraszamy do zakładki “Opłaty” na naszej stronie www, gdzie poznasz aktualne stawki za korzystanie z Traficara. Stawki dostępne są w aplikacji w zakładce “Cennik” w menu bocznym.

Czy ta odpowiedź była dla Ciebie pomocna?
23
26